Австрія запускає залізничний маршрут до Перемишля з можливістю пересадки до Львова

Федеральні залізниці Австрії планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) з можливістю пересадки на поїзд до Львова і Одеси.

Уточнюється, що перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня.

Як зазначив прес-секретар ÖBB Бернхард Рідер, в Перемишлі буде можлива пересадка на потяг до Львова і Одеси.

Потяги формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 та 2 класів. Обслуговування поїздів в Польщі і Чехії буде здійснюватися спільно залізничними компаніями цих країн – PKP Intercity і České dráhy. У Богуміні в напрямку Граца до поїзда будуть чіплятися додаткові чеські вагони.

Поїзд курсуватиме через Відень, Катовіце, Краків та Жешув.

З Граца поїзд буде виїжджати в 5:28, прибувати на головний залізничний вокзал Відня о 08:10, до Острави – 11:02, до Кракова – о 15:00, в Перемишль – 17:56. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 10:14, о 16:58 буде у Відні, а о 22:33 – в Граці.

Зазначимо, що поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває до польського міста о 09:50, тобто за 25 хвилин до відправлення поїзда Перемишль-Грац. А в зворотному напрямку з Перемишля потяг до Одеси через Львів йде о 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

А ось поїзди “Інтерсіті+” з Києва прибувають пізніше часу відправлення поїзда Перемишль-Грац і відправляються раніше часу прибуття поїзда Грац-Перемишль.

Австрійська залізниця поки не оприлюднює вартості квитків на це поїзд. Видання наводить приклад, що наразі на подібний поїзд сполученням «Відень – Варшава» найдешевший квиток можна купити за 29 євро. Однак уточняють, що це акційна ціна і кількість таких квитків є обмежена.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*