Осінь в Парижі: чим дивує столиця романтики

Париж в осінній період – це найкращий час, щоб насолодитися красою. Він вважається містом любові. Недаремно приваблює туристів всі 365 днів в році, незалежно від літньої спеки або рідкісних дощових днів восени. 

Саме осінь вважається найромантичнішим сезоном для відвідування міста. Осінній Париж умиротворений і спокійний. Тут немає гучних карнавалів або яскравих маскарадів. Столиця Франції кличе своєю природою, золотистими відтінками листя дерев на тлі похмурого сірого фону площ і замків. Прогулянки по маленьким вуличками міста розбурхують почуття романтики. 

Французи дуже цінують осінню пору року. Вони ностальгують, але насолоджуються кожною хвилиною осені. Вечері Ейфелева вежа романтично занурюється в туман, романтичними виглядають прогулянки в светрах по набережній Сени, навіть тиша в парках і скверах, яка прийшла на зміну веселощам, здається тут романтичною.

З початком осені у Парижі починається сезон смажених каштанів.  Кажуть, що французи дуже трепетно ​​ставляться до каштанів, вважаючи, що цей плід зміцнює любов. Практично на кожному кроці можна побачити лоточників, що пропонують смажені каштани. 

Словами описати всю красу Парижа не можливо, тому насолоджуйтесь красивими фотографіями.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*