З 15 червня планується відновити внутрішні та міжнародні перельоти з України

На засіданні Уряду було прийнято рішення щодо послаблення карантинних обмежень та відновлення пасажирського транспорту.

Отже, регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

🚌 з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;

🚇 з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;

🚆 з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;

🚌 з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

✈️ з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом, а також міжнародного авіасполучення.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

  • масочний режим;
  • температурний скринінг працівників;
  • постійна дезінфекція транспорту.

🔺 Сам термін карантину продовжується до 22 червня

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*